אבחון והכוונה תעסוקתיים

אבחון והכוונה תעסוקתיים

אבחון והכוונה תעסוקתיים, מכוונים לתת מענה בהתלבטות ראשונית בבחירת מקצוע/לימודים או בעת התלבטות נקודתית בהסבה תעסוקתית. מדובר במפגש או שניים בהם בוחנים התאמה בין הנתונים האובייקטיביים, הכישורים והמשאבים הפנימיים למול הכיוון התעסוקתי או בחירת מסלול הלימודים. מיועד לכם ולכן - לקראת בחירת מקצוע ו/או הכוונה למסלול לימודים, כמו גם לכם.ן השוקלים שינוי מקצועי. מדובר על נקודת זמן בעלת משמעות לעתיד המקצועי שלך, הכוונה נקודתית והבהרת הכיוון תאפשר בחירה מושכלת, תוך התאמה לעולם התעסוקה העכשווי.

ליווי בתהליך מציאת עבודה, עריכת קו"ח והכנה לראיון עבודה

ליווי בתהליך מציאת עבודה, עריכת קו"ח והכנה לראיון עבודה

בליווי למציאת עבודה מתאפשרת התייעצות בנקודת זמן של קבלת החלטות. מתקבלת זוית ראיה נוספת, אובייקטיבית על המצב. ההתמקדות הינה ביכולות, בכישורים ובנסיון התעסוקתי שלך וניתן לזה ביטוי - בהצגה עצמית, בהתנהלות ובראיון העבודה. הליווי מייצר בהירות, אפשרויות נוספות שלא תמיד ידועות ובעיקר התחושה שיש איתך מישהיא בדרך. בתהליך זה עובדים על מיתוג עצמי התואם את המשרה אליה מכוונים, עריכת קורות חיים – יצירת מסמך המשקף את הניסיון התעסוקתי והמיומנויות שצברת, תוך התאמה ממוקדת לתפקיד או המשרה המבוקשת. הכנה לראיון עבודה – הכנה מנטלית ומעשית, כולל סימולציות, בניית פיצ' מנצח לשאלה "ספר לי על עצמך". בנוסף, הכנה לכניסה לתפקיד חדש – הסתגלות, ניהול עצמי, תקשורת חברתית אפקטיבית ותודעה ביקורתית. במפגשים נלמד: איך ואיפה לחפש את התפקיד הבא. על פלטפורמות דיגיטליות, קהילות און ואוף ליין ועל יצירת קשרים ובניית רשת נטוורקינג כדרך חיים. מתאים לכל מי שאינו מועסק כרגע, נמצא "בין עבודות" ויודע.ת מהו התפקיד או המשרה אליו רוצים להגיע ולא בהכרח יודעים איך. נבנה תכנית ונצא לדרך.

אימון אישי תעסוקתי

אימון אישי תעסוקתי

אימון אישי תעסוקתי, הינו תהליך ליווי והנעה לפיתוח מסוגלות תעסוקתית. הוא מאפשר התבוננות, איסוף משאבים, ניסיון תעסוקתי, בחינת הרצונות והכיוון שאוהבים לעסוק מתוך חיבור לתשוקות, ל"דבר" שמניע ועושה לנו "את זה" ושממלא אותנו במוטיבציה לעשייה. אימון אישי תעסוקתי הינו תהליך ליווי והנעה לפיתוח אפשרויות תעסוקתית. מאפשר מסגרת תהליכית בטוחה ולא שיפוטית לבחינת המשאבים הפנימיים ויצירת בהירות רגשית מנטלית ותודעתית. תהליך האימון, מאפשר התמודדות עם אתגרים מגביר את תחושת המסוגלות ותורם לתוצאותיו. נעבוד על: מיקוד תעסוקתי תוך התייחסות לניסיון בעולם העבודה, לידע ולהכשרות, למיומנויות והכישורים וגם לשאיפות של כל אחתואחד. נבחן תפיסות תעסוקתיות, כיוונים ונטיות, מהם הצרכים והיכולות ואיתם מגבשים זהות תעסוקתית ובחירת תפקיד/מקצוע. מתאים לכל מי שאינו מועסק, "בין עבודות", חל"ת או אבטלה. אני כאן לסייע לך להתחיל התחלה חדשה, עם בניית אסטרטגיות ליצירת מעבר בטוח.

ליווי לניהול ושינוי קריירה

ליווי לניהול ושינוי קריירה

תהליך ניהול קריירה חשוב בעידן העכשווי יותר מאי פעם. ניהול תהליך כזה יאפשר למועמדים הסללה בין תפקידים, התפתחות אישית ומקצועית, מעבר בין מקומות עבודה/תפקידים ובניית חזון תעסוקתי. תהליך זה מסייע למעומדים למצב עצמם בעמדת מפתח ולהיות רלוונטיים בשוק העבודה בכל עת, כמו גם השתלבות במגוון ארגונים רחב יותר. בתהליך שינוי, ההתמקדות הינה ב3 מעגלים והחיבור ביניהם היוצר את מקום העבודה המייטבי. היכולות - הנכסים האישיים, הניסיון, החוזקות, הכישורים והמיומנויות שלך. הצרכים התעסוקתיים - צרכי מהות וצרכי מסגרת התואמים לך בשלב זה של חייך והתשוקות - השאיפות שלך, או החלומות שרוצים להגשים. יחד נבחן מהו הדבר שמניע אותך? במה אוהב.ת לעסוק? ומהו החיבור הערכי שמרגש אותך?

אימון עיסקי וליווי יזמי

אימון עיסקי וליווי יזמי

אימון עיסקי הוא תהליך שינוי הכולל תמיכה, הנעה ועשייה להשגת יעדים. אני מסייעת בבהירות הרעיון, בבדיקת היתכנות, שלב אחר שלב ועד לביצוע. ליווי התהליך כולל דגשים, פיתוח ולמידת התנהלות עיסקית ויחד יוצאים לדרך. האימון העסקי - מסייע ליזמים ולעצמאיים לבנות עצמם, לגלות דרכים חדשות לצמיחה, לפתח שיטת עבודה המתאימה ונכונה להם ולעסק. ליווי במעבר ליזמות מאפשר בחינת הרעיון, היתכנות כלכלית ואישית ובחינת הזדמנויות וסיכונים. יוצרים בידול ומיצוב המיזם, קידום עצמי, הנעה לפעולה והטמעת כלים בניהול ושיווק עצמי. תהליך האימון העסקי מתאים לאלה החושבים על מעבר לעצמאות, לאותם אלה שיש להם רעיון למיזם או אלה החושבים על שילוב בין עבודה כשכיר ועצמאי. הליווי כולל: אימון ותמיכה סביב מספר מוקדים עיקריים בעסק, העבודה במסלול מעגלי שמטרתו ביסוס ובדיקת המשמעויות הכרוכות בהקמתו והצלחתו של העסק. בניית תכנית עבודה הכוללת בידול עיסקי, ניתוח מוצרים/שירותים, סקירה ענפית, בחינת קהל היעד ואמצעי שיווק, ניהול כספי ורשויות המס.